PODŁOŻA KOKOSOWE
Maty kokosowe
Geotkaniny kokosowe
Podłoża - Produkty
Frakcje podłoży kokosowych
Podłoża - Produkty

 

Podłoża kokosowe są pakowane w postaci skompresowanej lub luzem. Kompresja pozwala na otrzymanie poręcznych brykietów, krązków i bloków. Skompresowane podłoze nalezy przelać wodą w celu uzyskania pełnej objętości. Posiadamy takze ściółki gotowe do użycia bez uzycia wody. Są pakowane w małe torby lub duze baloty. Producentom i dużym sieciom sklepów dajemy możliowść stworzenia własnego produktu. Dla mniejszych sklepów proponujemy produkty z kodem kreskowym i etykietą. Lista i opis produktów znajduje się poniżej.

Brykiety
Brykiet chips ofoliowany 0,5kg -grubość wiórów ok. 6-10mm 
Brykiet torf ofoliowany i nieofoliowany 0,65kg -grubość wiórów 0,3 -1mm . 
Objętość brykietów po rozprężeniu wynosi ok. 9l.

Krążki 
Krązki torf kokosowy Ø 10 cmofoliowane 
grubość wiórów ok. 0,3 -1mm
Pakowane po 5 szt. Objętość opakowania po rozprężeniu ok. 7,5 l. Ze względu na najmniejszy rozmiar polecane są szczególnie do doniczek.

Bloki
Blok chips ofoliowany i nieofoliowany 4,5kg - grubość wiórów ok. 6-10mm
Blok torf ofoliowany i nieofoliowany 5kg - grubość wiórów ok. 0,3 -1mm 
Blok Coco-Mulch nieofoliowany 4,5kg - grubość wiórów pow. 20mm
Objętość bloków po rozprężeniu wynosi ok. 60l. Bloki kokosowe są najbardziej ekonomicznym opakowaniem. Ofoliowane posiadają wygodny uchwyt.

Torby 
Torba torf kokosowy, 5l - 
grubość wiórów ok. 0,3 -1mm 
Torba chipsy kokosowe, 5l - grubość wiórów ok. 6-10mm
W poręcznych torbach z uchwytem podłoze jest zapakowane luzem i gotowe do uzycia. Są dwa rodzaje toreb - z torfem lub z chipsami kokosowymi.

Baloty

Bakot chips 1S, 200l -  grubość wiórów 10-20 mm
Bakot chips 2S, 200l - grubość wiórów 6-10 mm
Bakot chips 3S, 200l - grubość wiórów 2-6 mm
Bakot włókno 1-2cm, 200l
Masa ok. 18kg. Baloty z podłożem kokosowym polecamy głównie producentom substratów. Wióry kokosowe w balotach są lekko skompresowane i nie trzeba używać wody w celu rozluźnienia podłoża. W balotach dostęne są wszsytkie frakcje podłoży kokosowych. Polecamy włókno kokosowe 1-2cm, doskonały, odpylony materiał do mieszania oraz chipsy kokosowe w zróżnicowanych frakcjach, także odpylone. 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Waga i objętość wszystkich wymienionych produktów może się wahać w zakresie +/- 10%
. Zapytania ofertowe dla większych ilości można kierować do naszego biura lub zrobić zakupy online w sklepie kokoshurt.pl.